Zednické práce Jiří Hruška
zednické práce telefon
 +420 318542372
zednické práce mobil
 +420 731528055

 

Zednické a stavební služby

Nekvalitní stavební a zednické práce jsou noční můrou každého zákazníka. Jak se jim vyhnout? Stačí využít našich služeb a kontaktovat nás.

Naše ceny jsou úzce závislé na množství a obsahu práce, proto jsou stanoveny dohodou dle provedených rozpočtů. Ceník zednických prací je tedy naprosto individuální.

Naším cílem je především uspokojit potřeby zákazníka, vyhovět jeho přáním a touhám. Uděláme pro Vaše bydlení vše, co bude v našich silách. Víme stejně dobře jako Vy, že domov máme jen jeden!

Realizace nových objektů

Realizace nových staveb znamená v podstatě v rozsahu smluvních ujednání komplexní zajištění stavby od přípravné dokumentace, přes projektovou dokumentaci až po její celkovou realizaci, dokončení a zkolaudování.

Rekonstrukce starších objektů

Při rekonstrukci bytů aplikujeme své dlouhodobé zkušenosti, díky kterým můžeme zákazníkům poradit a pomoci vybrat vhodné řešení rekonstrukce, ale zároveň neztratit individuální přístup ke klientovi.

Veškeré obkladové práce

Provádíme veškeré obkladačské práce a práce spojené s obkladem a dlažbou. Pokud chcete mít kvalitně, rychle a odborně obloženou koupelnu, kuchyň, chodbu, balkon či terasu, neváhejte mě kontaktovat.

Výstavba rodinných domů na klíč

Chystáte se stavět nové sídlo pro vás a vaši rodinu? Zařizování a přípravy kolem stavby, mohou být náročné, nechte vše na nás. Stavíme domy na klíč již několik let a můžeme se pyšnit celou řadu spokojených zákazníků.

Fasády

Využijte naší nabídky pro zateplení či rekonstrukci fasád a ušetříte tak náklady spojené s vytápěním.
+420 318542372
+420 731528055
© Jiří Hruška, stavební a zednické práce, Veškerá práva vyhrazena